|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Procedury Przeciw Rozstępom

Twój Problem:
- rozstępy powstałe na skutek ciąży lub leczenia sterydami
- blizny różnego pochodzenia

Nasze rozwiązania:
Karboksyterapia - dwutlenek węgla w walce o odbudowę kolagenu
Mezoterapia Igłowa - medycyna estetyczna na ratunek skórze
Eat Skin Shock - siła fali akustycznej w służbie urodzie

Rozstępy (łac. striae distensae) to zmora niejednej kobiety, choć potrafią dokuczyć również mężczyznom. Te nieestetyczne, wrzecionowate pasma to nic innego, jak miejsca, gdzie włókna kolagenowe, stanowiące naturalne "rusztowanie" skóry, straciły swoją ciągłość. Przyczyny powstania rozstępów są bardzo różne. Od zmian hormonalnych, poprzez znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciążę, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej na końcu. Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych.


W walce z rozstępami polecamy trzy typy zabiegów:

Karboksyterapia i klasyczna Mezoterapia

Obecnie najskuteczniejszą metodą walki z rozstępami jest terapia CO2. Karboksyterapia pozwala na zniwelowanie widoczności rozstępów do 80%. Dotyczy to także rozstępów starszych, tzw. zadawnionych. Terapia ta usprawnia proces neowaskularyzacji (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), co wpływa znacznie na poprawę ukrwienia skóry, tworzenie nowych włókien kolagenowych, a co za tym idzie, wzmocnienie skóry i przybliżenie jej koloru i gęstości do pierwotnego stanu. Polecamy wykonanie od 1 do 2 razy w miesiącu, w serii od 5 do 10 zabiegów.

Uzupełnieniem Karboksyterapii może stać się klasyczna Mezoterapia z wykorzystaniem Koktajli Fusion Mesotherapy - znakomitych, francuskich preparatów do iniekcji. Polecamy dwa preparaty:
- F-Silorg 1% - koktajl zawierający organiczny krzem, który posiada działanie optymalizujące współpracę poszczególnych warstw skóry oraz jej regenerację. Wspiera restrukturyzację oraz wzmacnia tkankę łączną oraz włókna kolagenowo-elastynowe.
- F-XADN - koktajl zawierający polinukleotyd DNA-HP, który ma moc przywracania sprawności uszkodzonym komórkom oraz odbudowy tkanki łącznej, poprzez stymulowanie procesów zabliźniania. Preparat ten znakomicie sprawdza sie również w niwelowaniu blizn.
Po zakończeniu serii terapeutycznej zalecane jest wykonanie zabiegów pobudzających odbudowę włókien kolagenowych mechanicznie, a jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest terapia elektro-akustyczna Eat SkinShock.

Eat SkinShock
Eat SkinShock jest rozwiązaniem stworzonym do bezinwazyjnego ujędrniania skóry. System ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką. Technologia oparta jest na połączeniu fal akustycznych i elektrycznych. Wysyłane fale elektro-akustyczne pobudzają fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych w miejscu powstałego rozstępu oraz w zdrowej skórze, tworząc mocne włókna wzmacniające skórę.

Efekty zabiegu:
- przemodelowanie tkanki bliznowej
- ujednolicenie struktury rozstępów
- wzmocnienie włókien kolagenowych w skórze
- ujędrnienie wiotkiej skóry
- redukcja cellulitu III i IV stopnia
- usunięcie złogów przemiany materii


Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (na ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy