|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Zapraszamy do naszego Instytutu na profesjonalny makijaż twarzy. Chcąc sprostać oczekiwaniom każdej kobiety, proponujemy makijaże dostosowane do typu urody, wieku, a przede wszystkim do okazji.

Makijaż dzienny.
Ten typ makijażu nadaje się na co dzień, jest subtelny i delikatny. Tuszuje niedoskonałości skóry, takie jak krostki czy wypryski i cienie pod oczami oraz dodaje blasku. Cera wygląda świeżo, naturalnie i promiennie. Głównym jego zadaniem jest wydobycie atutów urody. Oczy i usta są lekko podkreślone.
Cena: 100 zł

Makijaż biznesowy.
Może być nieco bardziej intensywny niż makijaż dzienny, w zależności od rodzaju stanowiska i wykonywanej pracy. Jest to makijaż, który ma za zadanie podkreślić nasz profesjonalizm, dlatego musi być niezwykle starannie wykonany. Nie jest przerysowany, zwykle zaznaczamy mocniej jeden element twarzy, np. usta lub oczy. Makijaż ten powinien współgrać również z ubiorem.
Cena: 110 zł

Makijaż wieczorowy. 
W tym rodzaju makijażu możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Ponieważ wykonujemy go na specjalne okazje, ważne jest dobranie go do rodzaju uroczystości. Jest to makijaż mocniejszy, bardziej wyrazisty od makijażu dziennego, ponieważ musi być doskonale widoczny również przy sztucznym oświetleniu.
Do jego wykonania stosujemy bardziej intensywne cienie czy kolory pomadek. W sezonie karnawałowym proponujemy bogatsze zdobienia np. brokaty czy sztuczne rzęsy.
Cena: 150 zł

Makijaż ślubny.
Makijaż niezwykle trwały. Powinien być dostosowany do typu urody, tak aby Panna Młoda czuła się w nim komfortowo i pięknie. Jest to makijaż wykonany bardzo precyzyjnie, ponieważ musi wyglądać tak samo dobrze zarówno w dziennym, jak i sztucznym świetle, a także na zdjęciach. Mocniejszy niż makijaż dzienny, ale nie przerysowany. Cera jest promienna i rozświetlona, a ewentualne niedoskonałości skóry – dokładnie zakamuflowane.
Cena: 220 zł
Rekomendujemy wykonanie makijażu próbnego.
Cena: 100 zł

Zapraszamy również do skorzystania z Pakietu Wielkie Wyjście, na który składa się zabieg na twarz, stylizacja włosów, manicure oraz makijaż. Więcej informacji tutaj.

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy