|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Medycyna estetyczna w Wilanowie

Tam, gdzie klasyczne zabiegi pielęgnujące skórę nie wystarczą, wkracza medycyna estetyczna. Reprezentuje ona kuracje, które stoją o krok od inwazyjnej chirurgii plastycznej, a które przynoszą wspaniałe rezultaty lecznicze, bez potrzeby hospitalizacji czy długiego okresu rekonwalescencji. Zapotrzebowanie na zdrowie i piękno mobilizuje lekarzy na całym świecie.

Możemy Państwu zaoferować najnowsze rozwiązania podnoszące jakość życia i zatrzymać niepożądane procesy starzenia. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które przy jak najmniejszej ingerencji z naszej strony, pozwoli zachować młody wygląd i dobre samopoczucie na lata.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej  wykonywane są w naszym Instytucie przez doświadczonych lekarzy.

Dr Agnieszka Nalewczyńska
W 2006 r. ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a następnie kontynuowała Studia Doktoranckie w Katedrze Położnictwa, Chorób kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WUM, które ukończyła z wyróżnieniem. Laureatka Mazowieckiego Stypendium doktoranckiego oraz stypendium naukowego w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Od 6 lat specjalizuje się w zakresie Medycyny Estetycznej. Uczestniczka wielu szkoleń, które dały możliwość poznania najnowszych technik i trendów w dziedzinie Anti-Aging. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich m.in. Ginekologii Praktycznej czy też Current Gynecological Oncology.
O swojej misji lekarza medycyny estetycznej mówi:
"W trakcie pracy przyświeca mi cel, aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy."

Dr Piotr Sobolewski - absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych: Kosmetologia - Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, w trakcie których nabył liczne umiejętności praktyczne przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, poparte odpowiednimi certyfikatami. Obecnie pracownik Kliniki Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, gdzie zdobywa szeroką wiedzę z zakresu chorób skóry, ich leczenia i profilaktyki.
Charakteryzuje się kompleksowym podejściem do Pacjenta, stawiając ogromny nacisk na diagnostykę ogólnego stanu zdrowia przy jednoczesnym kształtowaniu świadomości, iż dobre samopoczucie oraz zdrowy tryb życia w znacznym stopniu wpływają na kondycję skóry, a co za tym idzie - na efektywność i trwałość wykonanych zabiegów. 


Wśród zabiegów proponowanych przez naszych lekarzy znajdą Państwo:
- wypełnienie i modelowanie ust, doliny łez, policzków, bruzdy nosowo-wargowej, bruzdy marionetki
- lifting i modelowanie twarzy, szyi i dekoltu nićmi PDO
- zabieg niwelujący zmarszczki mimiczne - Azzalure
- mezoterapię na twarz, okolice oczu, szyję, dekolt, skórę głowy
- terapię przeciw wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn
- terapię nadpotliwości
Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (na ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy