|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Medycyna estetyczna w Wilanowie

Tam, gdzie klasyczne zabiegi pielęgnujące skórę nie wystarczą, wkracza medycyna estetyczna. Reprezentuje ona kuracje, które stoją o krok od inwazyjnej chirurgii plastycznej, a które przynoszą wspaniałe rezultaty lecznicze, bez potrzeby hospitalizacji czy długiego okresu rekonwalescencji. Zapotrzebowanie na zdrowie i piękno mobilizuje lekarzy na całym świecie.

Możemy Państwu zaoferować najnowsze rozwiązania podnoszące jakość życia i zatrzymać niepożądane procesy starzenia. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które przy jak najmniejszej ingerencji z naszej strony, pozwoli zachować młody wygląd i dobre samopoczucie na lata.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej  wykonywane są w naszym Instytucie przez doświadczonych lekarzy.

Dr Agnieszka Nalewczyńska
W 2006 r. ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a następnie kontynuowała Studia Doktoranckie w Katedrze Położnictwa, Chorób kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WUM, które ukończyła z wyróżnieniem. Laureatka Mazowieckiego Stypendium doktoranckiego oraz stypendium naukowego w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Od 6 lat specjalizuje się w zakresie Medycyny Estetycznej. Uczestniczka wielu szkoleń, które dały możliwość poznania najnowszych technik i trendów w dziedzinie Anti-Aging. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich m.in. Ginekologii Praktycznej czy też Current Gynecological Oncology.
O swojej misji lekarza medycyny estetycznej mówi:
"W trakcie pracy przyświeca mi cel, aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy."

Dr Robert Jan Chmielewski 
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w medycynie estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mu pomoc pacjentom w trosce o ich zdrowy wygląd i urodę. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia, ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.  Wśród zabiegów proponowanych przez naszych lekarzy znajdą Państwo:
- wypełnienie i modelowanie ust, doliny łez, policzków, bruzdy nosowo-wargowej, bruzdy marionetki
- lifting i modelowanie twarzy, szyi i dekoltu nićmi PDO
- zabieg niwelujący zmarszczki mimiczne - Azzalure
- mezoterapię na twarz, okolice oczu, szyję, dekolt, skórę głowy
- terapię przeciw wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn
- terapię nadpotliwości
Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (na ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy