|

Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Zabiegi wyszczuplajace - Warszawa Wilanów

TWÓJ PROBLEM:
- nadwaga;
- lokalne akumulacje tłuszczowe (np. okolice brzucha, boczków, kolan, ramion czy podbródka);
- widoczne zmiany cellulitowe na skórze;
- utrata jędrności skóry na skutek znacznego spadku wagi;

NASZE ROZWIĄZANIA:

Sculptor One S - urządzenie Sculptor One S to innowacyjna technologia budująca tkankę mięśniową i modelująca sylwetkę.  Teraz, jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej oraz skuteczne budowanie mięśni jest możliwe!

Karboksyterapia - siła dwutlenku węgla w walce z tłuszczem oraz cellulitem
TriLipo Maximus Med - potrójna siła działania przeciw nadwadze i problemom jej towarzyszącym
Biopress - drenaż limfatyczny, głęboko detoksykujący całe ciało

PROGRAMY DIETYCZNE: 

- Dieta Andre Zagozda;
- Program Dietetyczny CellReset;

Wszyscy z nas pragną posiadać smukłą sylwetkę. Dla jednych to prosta sprawa, a dla innych marzenie, o które walczą od lat. Niestety wiele czynników wpływa na utrudnienie realizacji tego planu. Spożywamy zbyt wiele kalorii w porównaniu do zapotrzebowania energetycznego naszych organizmów. Trudno nam skomponować dobrze zbilansowaną dietę. Brakuje nam czasu i sił na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Na skutek leczenia niektóre leki również powodują tycie. Na koniec, starzenie sie organizmu oraz niezależne od nas czynniki genetyczne i system hormonalny utrudniają walkę z nadwagą.
Ponadto nadwaga rzadko występuje samodzielnie. Najczęściej towarzyszą jej cellulit, opuchlizna, zaburzenia gospodarki wodnej, rozstępy czy utrata jędrności skóry na skutek wahań wagi.
Czy istnieje cudowny lek? Niestety nie. Nie istnieje genialne antidotum, które bez wysiłku i starań sprawi, że staniemy się szczupli i zdrowi. Jedyną możliwością, by w sposób trwały i skuteczny uzyskać szczupłą sylwetkę jest systematyczna praca i mądre oczekiwania. Możemy pomóc Państwu poprzez dopasowanie diety, która w połączeniu z odpowiednio dobranymi zabiegami odchudzającymi oraz aktywnością fizyczną przyniesie trwały spadek wagi.

Odpowiedni program odchudzający oraz zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii:
- przyspieszą spalanie tłuszczu
-  ujędrnią skórę oraz usuną jej nadmiar pozostały po odchudzaniu
-  wesprą proces detoksykacji
- wygładzą skórę oraz zredukują cellulit
- usuną obrzęki i nadmiar wody
- zapobiegną efektowi Jo-jo.

Naszym klientom proponujemy Procedury łączone, które polegają na połączeniu dwóch lub więcej zabiegów odchudzających, dobranych indywidualnie do konkretnego problemu wraz z dodatkowym wsparciem suplementacyjnym.

Wśród wszystkich zabiegów odchudzających, najbardziej niepozornym, ale jednocześnie najważniejszym jest drenaż limfatyczny wykonywany urządzeniem Biopress 2000. Intensywnie wspiera proces usuwania z organizmu toksyn, które mogą powodować wstrzymanie procesu redukcji wagi, a ponadto usuwa nadmiar wody z organizmu. Natomiast suplementy dożywią organizm od wewnątrz oraz zapobiegną typowym problemom okresu stosowania diety tj. wypadaniu włosów, łamaniu paznokci oraz utracie jędrności skóry.

Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy