|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Gabinet masażu w Wilanowie

Masaż

Masaż jest jednym z najstarszych naturalnych sposobów leczenia. Był znany już około 5000 roku p.n.e., czego dowodem są wzmianki znalezione w egipskich papirusach. Masaż miał szerokie zastosowanie w starożytnych Chinach, Grecji i Rzymie.
Mianem masażu określa się zespół technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny działają na skórę, tkankę podskórną, więzadła i torebki stawowe oraz mięśnie, a także na drodze odruchowej na układ krążenia, nerwowy oraz narządy wewnętrzne.

W dzisiejszych czasach jednym z głównych czynników powodujących wiele dolegliwości jest stres. Im więcej mamy stresu, tym bardziej nasze ciało zaczyna tracić więcej energii, czujemy się ociężali, zaczyna boleć nas każda część ciała. Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, niestety coraz częściej o tym zapominamy. Warto zatem czasami zatrzymać się chociaż na godzinę i przeznaczyć ten czas na chwilę relaksu np. na masaż.
Daj odpocząć własnemu ciału, a ono odwdzięczy Ci się dobrym samopoczuciem.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę masaży leczniczych, relaksacyjnych oraz modelujących sylwetkę. Masaż jest również bardzo dobrą formą prezentu lub podziękowania dla drugiej osoby. Wykupując masaż, otrzymasz eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł/a wręczyć jako prezent.

Masaż BALIJSKI
Masaż balijski to kombinacja kilku azjatyckich technik m.in. ajurwedy, chińskich technik akupresury oraz typowego dla wyspy Bali masażu relaksacyjnego oddziałującego na kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks i doskonałe samopoczucie. Płynne, lecz mocne i głębokie ruchy terapeuty rozluźniają i uwalniają napięcia oraz poprawiają krążenie krwi, a co za tym idzie - poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Olejki użyte podczas masażu mają działanie uspokajające, a i ich zmysłowe oddziaływanie wprowadza relaks i poczucie spokoju. Masaż balijski zapewnia poczucie błogostanu psychicznego i fizycznego.

Cena masażu - 200 zł
Czas trwania - 60 minut 

Masaż KLASYCZNY
Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy - masaż rozluźniający.

Cena masażu:
60 minut - 140 zł
90 minut - 170 zł

Masaż Limfatyczny
Masaż limfatyczny to bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego zabiegu, pozwalający szybko udrożnić zalegający płyn limfatyczny w kończynach i tym samym zlikwidować obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego.

Cena masażu - 150 zł
Czas trwania - 60 minut

Masaż RELAKSACYJNY
Masaż relaksacyjny likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Zmniejsza napięcie mięśniowo – nerwowe    i psychiczne spowodowane stresem, ciężką pracą, życiem w ciągłym biegu i napięciu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także przywraca prawidłowy rytm serca.

Cena masażu:
60 minut - 140 zł
90 minut - 170 zł Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

Medycyna estetyczna

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (na ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy