|

Ciało

Twarz

Jak pięknie być mamą!

Bycie mamą to dla kobiety niezaprzeczalnie wspaniałe doświadczenie oraz równocześnie prawdziwe wyzwanie dla jej ciała. Z tego powodu specjaliści z naszego Instytutu stworzyli unikalny i innowacyjny program kompleksowej opieki zdrowotnej i pielęgnacyjnej podczas ciąży oraz wsparcie dla młodych mam po rozwiązaniu, w powrocie do dawnej sylwetki - „Beautiful Mammy”. Dzięki niemu nasi specjaliści będą z każdą mamą zarówno w trakcie ciąży jak i po urodzeniu dziecka. Dodatkowo oferujemy opiekę profesjonalnej niani na czas zabiegów.

Ciąża to dla organizmu prawdziwa rewolucja, a powrót do dawnej formy po urodzeniu dziecka jest dla wielu kobiet dużym wyzwaniem. Powstałe wskutek burzy hormonów zmiany w wyglądzie oraz kondycji skóry mogą być długotrwałe i uciążliwe. Niezwykle pomocne okazują się zabiegi estetyczne opracowane z myślą o młodych mamach.

Problemy okresu ciążowego i poporodowego
Najczęstsze zmiany i problemy jakie dotykają młode mamy w trakcie ciąży to:
- opuchlizna kończyn dolnych,
- bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym,
- bóle stawów biodrowych i miednicy.

Natomiast po porodzie najczęstszym problemem staje się:
- nadmiar tkanki tłuszczowej,
- utrata jędrności i elastyczności skóry,
- mało estetyczne przebarwienia,
- uciążliwy cellulit,
- rozstępy powstałe wskutek nadprodukcji kortyzolu oraz szybkiego tempa rozciągania się skóry, co prowadzi do rozrywania włókien kolgenowych.

"Beautiful Mammy” to program, który wspiera mamę w każdym okresie macierzyństwa. Stanowi mądrą i przemyślaną alternatywę dla restrykcyjnych diet i czasochłonnych ćwiczeń, której podstawą są nowatorskie metody estetyczne. „Beautiful Mammy” opracowany został z myślą o mankamentach sylwetki kobiet po przebytej ciąży. Procedura opiera się na serii indywidualnie dobranych zabiegów, a uzyskane efekty pozwalają trwale pozbyć się niedoskonałości figury i przywrócić mamom zadowolenie z własnego wyglądu.

Zapraszamy wszystkie mamy do zapoznania się oraz skorzystania z II - poziomowego programu „Beautiful Mammy”
I poziom - Mama w ciąży
II poziom - Mama po ciąży

Niania
Dla wszystkich naszych klientek/ klientów służymy również bezpłatną pomocą w opiece nad dziećmi na czas trwania zabiegu. Profesjonalna niania zadba o zabawę i bezpieczeństwo Państwa pociech, podczas gdy my zajmiemy się poprawą Państwa sylwetki. Prosimy o zgłaszanie potrzeby opieki niani podczas umawiania wizyty w Instytucie!

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy