|

Ciało

Twarz

Procedury Przeciw Rozstępom

TWÓJ PROBLEM:
- rozstępy powstałe na skutek ciąży lub leczenia sterydami;
- blizny różnego pochodzenia;

NASZE ROZWIĄZANIA:

Karboksyterapia - dwutlenek węgla w walce o odbudowę kolagenu;
Mezoterapia Igłowa - medycyna estetyczna na ratunek skórze;
Eat Skin Shock - siła fali akustycznej w służbie urodzie;

Rozstępy (łac. striae distensae) to zmora niejednej kobiety, choć potrafią dokuczyć również mężczyznom. Te nieestetyczne, wrzecionowate pasma to nic innego, jak miejsca, gdzie włókna kolagenowe, stanowiące naturalne "rusztowanie" skóry, straciły swoją ciągłość. Przyczyny powstania rozstępów są bardzo różne. Od zmian hormonalnych, poprzez znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciążę, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej na końcu. Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych.


W walce z rozstępami polecamy zabiegi:

Karboksyterapia i klasyczna Mezoterapia:

Obecnie najskuteczniejszą metodą walki z bliznami jest terapia CO2. Karboksyterapia pozwala na zniwelowanie widoczności blizn do 80%. Dotyczy to także blizn starszych, tzw. zadawnionych. Terapia ta usprawnia proces neowaskularyzacji (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), co wpływa znacznie na poprawę ukrwienia skóry, tworzenie nowych włókien kolagenowych, a co za tym idzie, wzmocnienie skóry i przybliżenie jej koloru i gęstości do pierwotnego stanu. Polecamy wykonanie od 1 do 2 razy w miesiącu, w serii od 5 do 10 zabiegów.

Świetnym rozwiązaniem w walce z bliznami jest również klasyczna Mezoterapia igłowa. W naszym Instytucie mogą skorzystać Państwo z mezoterapii z użyciem produktów dwóch wiodących marek na rynku medycyny estetycznej: francuskiego laboratorium Revitacare.

Mezoterapia REVITACARE:
Proponujemy Państwu preparat do mezoterapii o wysokiej skuteczności – Stretchcare, przeznaczony dla skóry wiotkiej, z widocznymi rozstępami. Posiada działanie ujędrniające, zagęszczające skórę i minimalizujące rozstępy. 

W jego skład wchodzą składniki aktywne:
- DMAE – szybko i intensywnie napina, wygładza i ujędrnia głębokie warstwy skóry;

- kwas hialuronowy – głęboko i długotrwale nawilża, wygładza i uelastycznia;
- witamina B6 i mikroelementy – stymulują podziały komórkowe, działają naprawczo i regenerująco na komórki, przywracają i utrzymują właściwą jakość i gęstość skóry;

Rezultat zabiegu:
- spłycenie i zmniejszenie widoczności rozstępów;

- silne napięcie i ujędrnienie skóry;
- poprawa jakości i gęstości skóry;
- redukcja oznak starzenia.

VIVACE Radiofrekwencja Mikroigłowa - Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą podgrzewania kolagenu metodą radiofrekwencji z jednoczesnym nakłuwaniem skóry. Za pomocą sterylnej głowicy skóra nakłuwana jest przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania tkanki do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy