|

Ciało

Twarz

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Twój problem:
- opuchlizna i uczucie ciężkich nóg
- bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa
- szara, zmęczona cera

Nasze rozwiązania:
- drenaż limfatyczny nóg wykonywany urządzeniem Icoone - naturalna i delikatna stymulacja krążenia krwi i limfy


Ciąża jest wyjątkowym okresem w życiu każdej kobiety. Niestety, nie zawsze kobiety czują wtedy pięknie i kwitnąco. Największe wyzwanie stoi przed skórą, która narażona jest na rozciągnięcie i rozstępy. W tym okresie ciało kobiety wymaga wyjątkowej opieki, która pozwoli szybko wrócić do znakomitej formy. W przypadku zabiegów stosowanych w czasie trwania ciąży, bardzo ważne jest, aby zarówno techniki jak i preparaty były bezpieczne dla matki i dziecka.

Najczęściej spotykanym problemem są opuchnięte i ciężkie nogi. Zjawisko to jest efektem pogorszenia krążenia krwi oraz limfy. W tym czasie nieodzowne stają się delikatne masaże nóg, które przyniosą ulgę oraz zmniejszają obrzęki.

Drugim  problemem jest  bolesność odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na tę niedogodność polecamy nasz autorski masaż relaksacyjny, który przyniesie ulgę oraz odprężenie każdej przyszłej mamie.

Nasze zabiegi:
- podtrzymają prawidłowe nawilżenie skóry
- zapobiegną powstaniu rozstępów
- przyniosą ulgę w uczuciu ciężkich nóg
- pomogą się zrelaksować
- odświeżają, odmładzają i nawilżają skórę twarzy

Drenaż limfatyczny Icoone – ulga w uczuciu ciężkich nóg.
Masaż przeznaczony jest dla kobiet w ciąży, które mają problem z zatrzymywaniem się wody, opuchnięciami oraz zmęczonymi nogami. Specjalnie dobrane techniki masażu pomagają pozbyć się tych uciążliwych problemów.
Masaż wpływa na silne pobudzenie krążenia krwi oraz limfy, a także na odblokowanie kanałów energetycznych znajdujących się na stopach oraz podudziu. Poprzez masaż stóp wpływamy na cały organizm, ponieważ każdy organ oraz każda część ciała ma swój receptor.
Na początek zaleca się wykonywanie drenażu 2 - 3 razy w tygodniu. Po ustąpieniu dolegliwości, dla podtrzymania efektu proponujemy jeden masaż raz na dwa tygodnie.

Masaż relaksacyjny dedykowany kobietom w ciąży
Masaż dla kobiet w ciąży to bardzo dobry sposób na złagodzenie dolegliwości bólowych, zmniejszenie stresu i zlikwidowanie opuchlizny na stopach i nogach. Niweluje też bóle kręgosłupa. Umiejętnie przeprowadzony masaż w ciąży dodatkowo upiększa i relaksuje. Zaczynamy go po pierwszym trymestrze ciąży i możemy wykonywać  do samego rozwiązania, oczywiście jeśli nie ma  przeciwwskazań.

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy