|

Ciało

Twarz

Procedury dla dłoni i stóp

TWÓJ PROBLEM:
- widoczne oznaki upływu czasu na skórze dłoni i stóp;
- przebarwienia;

NASZE ROZWIĄZANIE:
TriLipo Maximus Med -
procedura ta wpływa na intensywną regenerację włókien kolagenowych. Podgrzanie falami RF+ dolnych partii skóry powoduje skracanie włókien kolagenowych do pierwotnej długości. Ponadto, podczas zabiegu pobudzone zostają fibroblasty, co przekłada się na zwiększenie o 30 % produkcji zupełnie nowych włókien. W efekcie otrzymujemy niezwykle szybkie efekty zagęszczenia oraz liftingu skóry dłoni i stóp. Zabieg proponujemy wykonać raz na 4 tygodnie w serii 4 - 6 zabiegów.

Mezoterapia igłowa Revitacare - gama preparatów do biorewitalizacji i intensywnego nawilżenia skóry. Dają one efekt wygładzenia, napięcia i rozświetlenia. Mają działanie antyoksydacyjne, chronią przed fotostarzeniem. Sukces tych produktów tkwi w bogatym składzie. 

Termolifting Zaffiro - idealne rozwiązanie w walce z wiotką skórą dłoni czy stóp. Dzięki zaawansowanej technologii, wykorzystującej światło podczerwone, zabieg skutecznie liftinguje skórę oraz wygładza zmarszczki. Skóra staje się zagęszczona i jędrna, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. 

VIVACE Radiofrekwencja Mikroigłowa - Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą podgrzewania kolagenu metodą radiofrekwencji z jednoczesnym nakłuwaniem skóry. Za pomocą sterylnej głowicy skóra nakłuwana jest przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania tkanki do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy