|

Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Procedury dla dłoni i stóp

TWÓJ PROBLEM:
- widoczne oznaki upływu czasu na skórze dłoni i stóp;
- przebarwienia;

NASZE ROZWIĄZANIE:
TriLipo Maximus Med -
procedura ta wpływa na intensywną regenerację włókien kolagenowych. Podgrzanie falami RF+ dolnych partii skóry powoduje skracanie włókien kolagenowych do pierwotnej długości. Ponadto, podczas zabiegu pobudzone zostają fibroblasty, co przekłada się na zwiększenie o 30 % produkcji zupełnie nowych włókien. W efekcie otrzymujemy niezwykle szybkie efekty zagęszczenia oraz liftingu skóry dłoni i stóp. Zabieg proponujemy wykonać raz na 4 tygodnie w serii 4 - 6 zabiegów.

Mezoterapia igłowa Fusion Mesotherapy
Najważniejszym zadaniem, stawianym przed klasyczną mezoterapią, z wykorzystaniem bogatych w substancje aktywne koktajlami Fusion Mesotherapy jest spowolnienie procesu degeneracji włókien kolagenowych. Koktajl F-Silorg to niezastąpiony związek organiczny o szerokim spektrum działania. Działa silnie pojędrniająco i zagęszczająco na luźną i rozleniwioną skórę.

Termolifting zaffiro - idealne rozwiązanie w walce z wiotką skórą dłoni czy stóp. Dzięki zaawansowanej technologii, wykorzystującej światło podczerwone, zabieg skutecznie liftinguje skórę oraz wygładza zmarszczki. Skóra staje się zagęszczona i jędrna, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. 
Efekty zabiegu najlepiej widać na zdjęciachna portalu Wirtualna Klinika. 


Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy