|

Ciało

Twarz

Klucz do sukcesu to zabieg dobrany dla Ciebie!

Kuracje w naszym Instytucie dobierane są bardzo indywidualnie dla każdej osoby, w zależności od problemu, z jakim do nas przychodzi. Zależy nam, aby każda osoba była w 100% zadowolona z końcowego wyniku. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi efektami z przeprowadzanych kuracji. Podstawą osiągania dobrych efektów jest prawidłowy dobór zabiegów oraz dieta. Oczywiście nie każda osoba potrzebuje całościowej diety. Czasem wystarczą małe zmiany w sposobie odżywiania.

Aby zapewnić jak najlepsze efekty dysponujemy wszystkimi dostępnymi technologiami na rynku kosmetologii. Zdajemy sobie sprawę że nie każda metoda działa tak samo na wszystkich. Dlatego też, pakiety układane są w taki sposób żeby połączyć minimum dwa różne kierunki działania, np.: zabiegi laserowe + ultradźwięki.

Każda osoba poddająca się zabiegom odchudzającym, redukującym cellulit lub ujędrniającym skórę ma wykonywany drenaż limfatyczny. Jest to jeden z najważniejszych elementów podczas tych kuracji. Pozwala on usunąć z organizmu zanieczyszczenia, wspomaga pracę układu limfatycznego, usuwa produkty przemiany materii.Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy