|

Ciało

Twarz

PAKIET GLAMOUR

Rytuał relaksacyjno-odnawiający 

*regenerujący peeling ciała

*relaksacyjny masaż ciała

*kokonowa maska na ciało

*peeling twarzy

*odprężający masaż twarzy

*luksusowy zabieg gwiazd na twarz-Intraceuticals

*stylizacja okolicy oka (henna brwi i rzęs, regulacja brwi)

*stylizacja włosów


Ekskluzywny pakiet dla najbardziej wymagających Klientek dostarczy niezapomnianych wrażeń, a także pozwoli w sposób kompleksowy zadbać o urodę twarzy i ciała oraz włosów. W jednym miejscu i czasie skorzystasz z naszych najlepszych zabiegów, dzięki którym wyjdziesz z salonu w doskonałym humorze, Twoja skóra będzie wygładzona i miękka, cera rozświetlona i odżywiona, a stylizacja włosów da nam idealny finał.

Rytuał relaksacyjno – odnawiający rozpocznie regenerujący peeling ciała. Jego efektem jest złuszczenie martwego naskórka oraz wygładzenie i odświeżenie skóry.

Następnie po zmyciu peelingu czas na relaksacyjny masaż ciała przy użyciu zapachowego masła, które również nawilży skórę, przyniesie ulgę napiętym mięśniom, rozluźni, uspokoi i wprawi w znakomity nastrój.

Kokonowa maska, która otuli nasze ciało po masażu, dopełni efekt rozświetlenia i odnowy naszej skóry.

Po relaksacji i regeneracji ciała kosmetolog przejdzie do pielęgnacji twarzy.

Zaczniemy od peelingu twarzy. Pozwoli on delikatnie złuszczyć naskórek, przez co cera będzie rozświetlona, świeża i wygładzona.

Po zmyciu peelingu nastąpi delikatny, relaksujący masaż twarzy, który pozwoli w pełni się nam zrelaksować.

Kolejny etap to ulubiony zabieg gwiazd – infuzja tlenowa Intraceuticals. Wykorzystuje ona moc czystego tlenu oraz kwasu hialuronowego zawartego w ampułce z profesjonalnym serum. Połączenie tych dwóch czynników działa niezwykle dobroczynnie: nawadnia i nawilża przesuszoną, odwodnioną skórę, odmładza, dodaje blasku, poprawia jej strukturę. Efekt jest natychmiastowy. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Intraceuticals jest szczególnie polecany przed Wielkim Wyjściem , ważną uroczystością. Cera będzie prezentować się fantastycznie zarówno w świetle naturalnym, jak i w świetle fleszy.

Aby nasza twarz wyglądała jeszcze lepiej, zadbamy o brwi i rzęsy. Henna brwi i rzęs z regulacją, będzie idealnym dopełnieniem.

CENA:990 zł

CZAS TRWANIA: około 5-6 godzin

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy