|

Ciało

Twarz

Każdy ma prawo do pięknych włosów i własnego stylu - zapraszamy do miejsca, gdzie profesjonalnie zajmiemy się Twoimi włosami.

Dajemy Ci możliwość zmiany wizerunku oferując profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania włosów wykorzystując najwyższej jakości włosy naturalne oraz najnowsze, najbezpieczniejsze i najbardziej dyskretne techniki: metodę zimnej fuzji – ULTRADŹWIĘKI oraz metodę keratynowych łączeń MICRO-BONDS tak małych, że właściwie niewyczuwalnych.

Wykonujemy zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów Klientki.

METODA ZIMNEJ FUZJI – ULTRADŹWIĘKI

Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia, które emituje energię ultradźwiękową działając precyzyjnie i punktowo łącząc łuskę keratynową z włosem naturalnym. To najbezpieczniejsza dla naszych włosów metoda zagęszczania i przedłużania włosów. W zależności od indywidualnych potrzeb Klientki oraz szybkości wzrostu włosów po 3 – 6 miesiącach można zdjąć włosy i założyć nowe albo podciągnąć istniejące łączenia i dalej cieszyć się piękną fryzurą.

Najważniejsze zalety przedłużania metodą ultradźwiękową:

łączenia są płaskie, dyskretne i nie rzucają się w oczy. Płaskie łącznie tworzą naturalny wachlarz z doczepionych włosów, który wtapia się we fryzurę. Doczepiane pasma nie plączą się i wyglądają naturalnie.

UNIKATOWA METODA MICRO-BONDS

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia, które emitując ciepło łączy łuskę keratynową z włosem naturalnym. To jedna z najbardziej popularnych metod zagęszczania i przedłużania włosów. Opracowaliśmy unikatowy system łączenia MICRO-BONDS, który pozwala Klientce cieszyć się minimalnej długości oraz grubości owalnym łączeniem

w kolorze doczepianych włosów, prawie niewyczuwalnym w dotyku. Po 2 - 3 miesiącach należy podciągnąć istniejące łączenia.

Najważniejsze zalety przedłużania metodą keratynową MICRO-BONDS

łączenia są owalne, prawie niewyczuwalne w dotyku i nierzucające się w oczy.

Pielęgnacja włosów metodą keratynową micro-bonds na ciepło wymaga niestety stosowania odpowiednich kosmetyków, które nie niszczą łączenia (kosmetyki o małej zawartości alkoholu). Ważne jest również, aby nie narażać łączeń na działanie wysokiej temperatury, np. z suszarki

Wszystkie włosy, z którymi pracujemy to bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co zapobiega ich plątaniu

Włosy europejskie :

Włosy bardzo cenione za swoją jakość. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Włosy bardzo popularne, ze względu na swoje właściwości. Od włosów słowiańskich, włosy europejskie różnią się przede wszystkim tym, że zostały oczyszczone, a następnie poddane procesowi farbowania i ujednolicona kolorystycznie pod wybrany wzornik kolorów. 

Włosy słowiańskie :

Włosy najwyżej cenione za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Włosy słowiańskie są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym – włosy są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, a następnie poddawane lekkiej obróbce. Można poddawać je wszelkim zabiegom stylizacyjnym prostowaniu i kręceniu oraz farbowaniu. Przy prawidłowej pielęgnacji, włosy można nosić do 18 miesięcy.

Włosy słowiańskie dziewicze :

linia PREMIUM dla najbardziej wymagających Klientek, są alternatywą dla włosa dziewiczego. Ich sposób obróbki jest bardzo delikatny, a łuska zachowana jest w bardzo dobrej kondycji. Można nosić je najdłużej i są najbardziej cenione za miękkość, połysk i trwałość.

Włosy indyjskie:

to włosy porównywalne do włosów dziewiczych, bardzo podatne na układanie, delikatne, ale grube. Polecamy je Klientkom, które posiadają taką właśnie strukturę włosa. Używane przez nas włosy są najwyższej jakości i pochodzą z hinduskich świątyń, gdzie zostały złożone w ofierze (uzyskane ze sprzedaży włosów pieniądze wracają do lokalnej społeczności, pozwalając opłacić wyżywienie dla bezdomnych). Są to włosy Remy, których łuska nigdy wcześniej nie była naruszona zabiegami chemicznymi.


Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy