|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

W Instytucie SANTHIYA proponujemy szeroki wachlarz usług fryzjerskich, od strzyżeń damskich, męskich i dziecięcych, przez upięcia dzienne i wieczorowe, po profesjonalna koloryzację czy prostowanie keratynowe włosów.
W naszym salonie pracują Top Styliści z kilkunastoletnim doświadczeniem, znani nie tylko ze swoich wyjątkowych umiejętności, ale również indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dla nich fryzjerstwo to prawdziwa pasja, a każda wykonana fryzura i jej zadowolony właściciel czy właścicielka dostarczają im poczucia wielkiej satysfakcji.
Pracujemy na jednych z najlepszych preparatów do koloryzacji włosów – farbach marki Kemon i Alphaparf , dzięki którym włosy na długo zachowują wyjątkowy kolor i blask.
Doskonałe cięcie odzwierciedla nasze spojrzenie na świat fryzjerstwa. To właśnie w nim można znaleźć źródło naszej idei fryzur. Zasada stylizacji jest precyzyjne strzyżenie, które zapewnia idealne układanie się włosów. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami, stale się rozwijamy i szkolimy, chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta czy klientki. Jeśli marzysz o niebanalnej fryzurze, ciekawym cięciu i pięknych, zadbanych włosach, serdecznie zapraszamy do wizyty w SANTHIYA.

Nasi fryzjerzy:
Anna Bajkowskaod piętnastu lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją. Uczestniczyła w licznych szkoleniach organizowanych przez najlepsze akademie fryzjerskie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pozwoliło jej to na rozwinięcie swoich umiejętności i zastosowanie ich w codziennej pracy. Współpracowała przy wielu projektach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. Jej styl pracy cechuje precyzja i perfekcyjne cięcie, co jest dużym atutem zwłaszcza przy fryzurach krótkich czy męskich. Pasjonują ją również stylizacje kobiece i klasyczne, takie jak miękkie fale czy loki. Przy koloryzacji stawia na naturalne, czyste odcienie. Potrafi dobrać fryzurę w taki sposób, aby podkreślała atuty urody i wydobywała osobowość . Fryzjerstwo jest jej prawdziwą pasją, dlatego cały czas stara się rozwijać.

Zapoznaj się z aktualnymi PROMOCJAMI!

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy