|

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

ZABIEGI LASEROWE

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Rytuał żurawinowo – pomarańczowy Repechage to wyjątkowy zabieg SPA o działaniu ujędrniającym, bazujący na peelingu z granata, jabłka, żurawiny i pomarańczy. Doskonale sprawdza się w przypadku skór, które wymagają dokładnego złuszczenia martwego naskórka i mocnego nawilżenia. Masaż na peelingu oraz jego zawrapowanie przynosnatychmiastowe uczucie odświeżenia i nawodnienia skóry, dzięki zawartości mukopolisacharydów w cukrze oraz kwasów owocowych i witamin w owocach. Rytuał kończy się relaksującym masażem na preparacie Seaweed Body Cream- kremie do ciała z algami, dzięki czemu wzrasta nawilżenie skóry.

Po zabiegu skóra staje się jędrna, odżywiona, miękka w dotyku, a zniewalający zapach owoców długo utrzymuje się na jej powierzchni. Dodatkowo Rytuał żurawinowo – pomarańczowy likwiduje skutki stresu, odpręża i relaksuje. Czas trwania zabiegu to około 2 godziny. Cena 270zł.

Repechage to renomowana marka kosmetyczna, która podbiła serca klientów w ponad 30stu krajach na całym świecie. Kosmetyki do zabiegów produkowane są w Stanach Zjednoczonych pod ścisłą kontrolą, a do produkcji peelingu, który wykorzystujemy do Rytuału żurawinowo – pomarańczowego używa się najwyższej jakości owoców z organicznych upraw. 

Czas trwania zabiegu - 90 minut
Cena - 270 zł 

Ciało

Twarz

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

FRYZJERSTWO

ZABIEGI LASEROWE

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (na ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 22 651 67 01

mobile: 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy