|

Ciało

Twarz

PAKIET NAWILŻAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

*Masaż modelujący bańką chińską-12 zabiegów 30 minutowych

*Zabieg algowy Andre Zagozda- 2 zabiegi

Świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zredukować cellulit oraz poprawić stan skóry-nawilżyć ją oraz wygładzić. Proponujemy terapię złożoną z masaży bańką chińską oraz zabiegów algowych.

 

Seria masaży bańką chińską

Wyjątkowa metoda na ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu.

Dodatkowo usprawnia metabolizm, rozbija złogi tłuszczu i poprawia

mikrocyrkulację. Zabieg warto wykonać w serii 10-12 , co ok. 3 dni. Po wykonaniu serii zabiegowej widocznie zauważa się zmianę struktury skóry, zwiększa się jej elastyczność, staje się gładsza, a pomarańczowa skórka jest mniej widoczna.

Algi morskie to składnik od lat wykorzystywany w kosmetyce, znany ze swoich dobroczynnych właściwości, pozytywnie wpływających na skórę. Rytuał Algowy Andre Zagozda jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują naturalnego sposobu na detoks i poprawę mikrokrążenia oraz ujędrnienie i oczyszczenie skóry. Po zabiegu poprawia się jej kondycja-staje się gładsza, bardziej sprężysta i napięta. Rytuał rozpoczyna peeling ciała, który złuszczy martwy naskórek. Następnie zostaje wmasowane specjalne serum algowe o właściwościach poprawiających mikrocyrkulację, jędrność i sprężystość. Na koniec zostanie nałożona maska , która dogłębnie odżywi przesuszoną skórę.

CENA: 1399 zł

Wykupione pakiety są ważne 3 miesiące od daty zakupu.

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy