|

Ciało

Twarz

Czego potrzebuje Twoja skóra po urlopie? 02/09/2022

Przed urlopem robimy wszystko, by na plaży prezentować się jak najlepiej: dieta, ćwiczenia, zabiegi wyszczuplające, depilacja… Zapominamy, że równie ważna jest pielęgnacja po wakacjach. Co robić, by móc jak najdłużej cieszyć się piękną, zdrową skórą – nie tylko w kontekście trwałej opalenizny?

Po powrocie z urlopu koniecznie musimy wykonać peeling całego ciała. Nie należy się obawiać, że zrujnuje to naszą piękną opaleniznę – przeciwnie, opalenizna będzie wówczas bardziej widoczna, a skóra delikatniejsza w dotyku. Lepiej będą się także wchłaniać różnorodne preparaty, dzięki czemu szybciej przywrócimy skórę do właściwego stanu.

Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie zabieg algowy na ciało Andrea Zagozda, który przywróci gładkość i jędrność skórze. Zabieg składa się z etapów tj. peeling całego ciała, serum, maska z alg morskich, a na zakończenie aplikowany jest silnie nawilżając krem. Wysoko skoncentrowane algi morskie intensywnie działają na skórę odżywiając ją i detoksykując.

W celu regeneracji przesuszonej skóry twarzy, polecamy:

- Mezoterapię igłową, która polega na podskórnym podawaniu preparatów z substancjami aktywnymi, dzięki którym skóra staje się maksymalnie nawilżona, odżywiona. W zabiegu mezoterapii igłowejwykorzystuje się różnego rodzaju preparaty zawierające samkwas hialuronowy lub połączony z koktajlem witaminowym.

- Infuzję tlenową Anti Age Oxygen Therapy, bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg jest przyjemny i komfortowy.Może być łączony z kwasami (peelingami chemicznymi) dobranymi do potrzeb skóry przez kosmetologa. Takie połączenie sprawi, że skóra będzie nie tylko nawilżona, promienna, ale również oczyszczona!

Oddaj się w ręce naszych specjalistów i ciesz się piękną i promienna skórą!

Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
04/01/2024 Noworoczne Beauty Postanowienia
02/12/2023 Zabiegi Glamour
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy