|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Gentleman w gabinecie 01/04/2021

GENTLEMAN W GABINECIE

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W obecnych czasach nie jest dla mężczyzny wstydem przyznać się, że dba o swój wygląd.

Najczęstszym problemem wśród panów jest nadmierna tkanka tłuszczowa zgromadzona w okolicy brzucha. Dla mężczyzna bojących się bólu proponujemy zabieg Maximus.

Urządzenie MAXIMUS TRILIPO działa na trzech poziomach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Potrójne działanie, powoduje uwolnieniepłynnego tłuszczu z komórek, a następnie jego metabolizm.

Aby dodatkowo wzmocnić ten efekt zalecamy wykonanie drenażu limfatycznego Icoone - skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i obrzęki, a przy tym działa bardzo relaksująco.

Kolejnym, często występującym problemem u mężczyzn jest łysienie. W tym wypadku zbawienny okazuje się zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla, czyli KARBOKSYTERAPIA.

Polega ona na podawaniu pod skórę głowy medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Wprowadzenie medycznego dwutlenku węgla stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów, co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Karboksyterapia skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną.

Dokładnie oczyszczona, pozbawiona zaskórników skóra jest marzeniem wielu mężczyzn.

GENEO jest bezinwazyjnym zabiegiem, po którym efekt widoczny jest gołym okiem, dzięki metodzie „3 w 1”, czyli złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry, zabieg jest również świetną kuracją przeciwstarzeniową.

Mężczyźni w Instytucie Santhiya znajdą również szeroką ofertę masaży, zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej tj. MANICURE,PEDICURE oraz oczywiście DEPILACJĘ WOSKIEM. Wystające włoski z nosa, czy uszu są mało estetyczne – rozwiązaniem problemu jest wosk Lycon. W wosku znajdują się tylko naturalne związki i działa on  kojąco na skórę. Efekt utrzymuje się kilka tygodni!

Dbanie o swój wygląd poprawia pewność siebie, a co za tym idzie korzystnie wpływa na kontakty biznesowe, jak i prywatne. Zapraszam na bezpłatną konsultację, jeśli chcesz coś zmienić, a nie wiesz od czego zacząć. Dobierzemy pielęgnację szytą na miarę Twoich potrzeb!


Zobacz inne porady eksperta

02/03/2021 Czy te oczy mogą kłamać?
04/02/2021 Mezoterapia igłowa
07/01/2021 NOWY ROK - NOWA JA, CZYLI POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
02/12/2020 Dermapen – sposób na zdrową skórę
01/10/2020 Peelingi chemiczne - kuracja szyta na miarę
02/09/2020 Oczyszczanie skóry po lecie
04/08/2020 Jakie zabiegi warto wykonać przed wielkim wyjściem?
03/07/2020 Pielęgnacja skóry latem
04/06/2020 Jak zadbać o zniszczone środkami dezynfekującymi dłonie?
01/02/2020 Zadbaj o usta zimą!

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Dane do przelewu:

IDEA BANK

Santhiya s.c. A.Słończewska – Neuvill, A. Neuville

64 1950 0001 2006 0695 2536 0002


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy