|

Ciało

Twarz

Gentleman w gabinecie 01/04/2021

GENTLEMAN W GABINECIE

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W obecnych czasach nie jest dla mężczyzny wstydem przyznać się, że dba o swój wygląd.

Najczęstszym problemem wśród panów jest nadmierna tkanka tłuszczowa zgromadzona w okolicy brzucha. Dla mężczyzna bojących się bólu proponujemy zabieg Maximus.

Urządzenie MAXIMUS TRILIPO działa na trzech poziomach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Potrójne działanie, powoduje uwolnieniepłynnego tłuszczu z komórek, a następnie jego metabolizm.

Aby dodatkowo wzmocnić ten efekt zalecamy wykonanie drenażu limfatycznego Icoone - skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i obrzęki, a przy tym działa bardzo relaksująco.

Kolejnym, często występującym problemem u mężczyzn jest łysienie. W tym wypadku zbawienny okazuje się zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla, czyli KARBOKSYTERAPIA.

Polega ona na podawaniu pod skórę głowy medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Wprowadzenie medycznego dwutlenku węgla stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów, co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Karboksyterapia skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną.

Dokładnie oczyszczona, pozbawiona zaskórników skóra jest marzeniem wielu mężczyzn.

GENEO jest bezinwazyjnym zabiegiem, po którym efekt widoczny jest gołym okiem, dzięki metodzie „3 w 1”, czyli złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry, zabieg jest również świetną kuracją przeciwstarzeniową.

Mężczyźni w Instytucie Santhiya znajdą również szeroką ofertę masaży, zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej tj. MANICURE,PEDICURE oraz oczywiście DEPILACJĘ WOSKIEM. Wystające włoski z nosa, czy uszu są mało estetyczne – rozwiązaniem problemu jest wosk Lycon. W wosku znajdują się tylko naturalne związki i działa on  kojąco na skórę. Efekt utrzymuje się kilka tygodni!

Dbanie o swój wygląd poprawia pewność siebie, a co za tym idzie korzystnie wpływa na kontakty biznesowe, jak i prywatne. Zapraszam na bezpłatną konsultację, jeśli chcesz coś zmienić, a nie wiesz od czego zacząć. Dobierzemy pielęgnację szytą na miarę Twoich potrzeb!


Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
04/01/2024 Noworoczne Beauty Postanowienia
02/12/2023 Zabiegi Glamour
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy