|

Ciało

Twarz

Jędrne ciało na wakacje z ICOONE 04/05/2021

Sezon bikini już blisko. To ostatni dzwonek, aby zabrać się za poprawę wyglądu swojego ciała, zanim wyruszymy na plażę. Piękne, szczupłe i gładkie ciało to marzenie każdej z nas. Jeżeli po zimie zostały Ci niedoskonałości - zacznij pracę już dziś!

Co to jest Icoone?


Icoone - to urządzenie, które oferuje bezinwazyjne leczenie wielorakich niedoskonałości ciała poprzez delikatny dla skóry, ale intensywny w działaniu mikro-masaż wykonywany specjalnymi, opatentowanymi głowicami, wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami. Osoba poddająca się zabiegowi na ciało (Icoone wykonywany jest również na obszarze twarzy, szyi i dekoltu) ubrana jest w specjalny kombinezon, pozwalający na precyzyjne wykonanie zabiegu.

Zabieg skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno - terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry.

Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie , a także oczekujących masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Efekty

  • Wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki

  • Redukcja cellulitu

  • Zmniejszenie obrzęków i zastojów wodnych

  • Przyspieszenie usuwania depozytów tłuszczu

  • Ujędrnienie i zagęszczenie skóry, poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny

  • Działanie kojące w przypadku bóli mięśniowych

  • Przyspieszenie procesu gojenia blizn

  • Działanie przed i pooperacyjne podczas liposukcji

  • Zmniejszenie napięcia mięśniowego

Efekty pozabiegowe

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Czy zabieg przy użyciu ICOONE jest bolesny?

Zabiegi są nie tylko bezbolesne, ale i przyjemne. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie.

Zabieg Icoone może być odczuwalny, kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3-4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Wskazówki


Pij minimum 1,5 płynów dziennie. Najlepiej niegazowaną wodę lub herbaty ziołowe. Wspiera to usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc w zmniejszeniu  apetytu.

Badania kliniczne

Wszystkiebadania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE.
W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym urządzeniem 
ICOONE, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm.

Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie ICOONE jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego, czy mięśniowego.

Nie szukaj wymówek, najlepszy czas by zacząć jest właśnie dziś! :)

Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
04/01/2024 Noworoczne Beauty Postanowienia
02/12/2023 Zabiegi Glamour
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy