|

Ciało

Twarz

Noworoczne Beauty Postanowienia 04/01/2024

Noworoczne Beauty Postanowienia – Rytuał Piękna, za który Twoja skóra Ci podziękuje!

-Radiofrekwencja Mikroigłowa

Za pomocą sterylnej głowicy skóra jest nakłuwana przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania tkanki do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

-Mezoterapia Igłowa

To precyzyjny zabieg, pozwalający dostarczyć skórze właściwej i tkance podskórnej odpowiednią dawkę preparatu zawierającego substancje aktywne. W zależności od potrzeb skóry, mezoterapia poprawia jej nawilżenie, zwiększa napięcie i elastyczność, redukuje oznaki starzenia, uzupełnia niedobory minerałów czy wspomaga mikrokrążenie.

-Intraceuticals

Intraceuticals to zabieg bazujący na technologii tlenu hiperbarycznegooraz zjawiska infuzji, co pozwala na wtłaczanie składników nawilżających i odżywczych w głębokie partie skóry. W zależności od potrzeb pacjenta zabieg daje efekty dogłębnego nawilżenia, poprawy napięcia i rozświetlenia cery.

-Zaffiro

Poprzez emitowanie promieniowania podczerwonego IR dochodzi do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej. Jednocześnie jej wierzchnie warstwy są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. W wyniku efektu termicznego, zachodzącego w dolnych warstwach skóry, następuje gwałtowne kurczenie się włókien kolagenowych. Następstwem tego procesu jest zmiana struktury skóry. Staje się ona bardziej zagęszczona i jędrna, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zmarszczki i bruzdy zostają wygładzone, co jest zauważalne od razu po zakończeniu zabiegu.

Zadbaj o Siebie w Nowym Roku z naszą Pomocą!

Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
02/12/2023 Zabiegi Glamour
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym
09/08/2023 Promieniowanie UV

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy