|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Oczyszczanie skóry po lecie 02/09/2020

Większość z nas jest już po urlopach, a lato nieubłaganie powoli dobiega końca. Zewnętrzne czynniki atmosferyczne, tj. promieniowanie słoneczne, piasek, kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie i wiatr, sprawiają, że skóra jest odwodniona oraz szorstka w dotyku . Ponadto z uwagi na większą ekspozycję na promieniowanie UV pojawiać mogą się przebarwienia. Po lecie warto zatem pomyśleć o tym, jak zadbać o skórę.

Pierwszy krok do odnowy skóry po wakacjach to złuszczenie martwego naskórka. Gdy usuniesz zrogowaciały naskórek, składniki pielęgnacyjne w kremach i maseczkach łatwiej się wchłoną i skuteczniej zadziałają na skórę.

Przedstawiamy propozycje zabiegów, które warto wykonać po letnich wakacjach.

  • Peeling chemiczny – jest to kontrolowane złuszczanie skóry na skutek działania substancji, które są pochodzenia biologicznego bądź chemicznego. Za pomocą peelingu pozbywamy się defektów kosmetycznych, które są w obrębie naskórka i skóry właściwej. W zależności od zastosowanych preparatów możemy regulować głębokość złuszczania.

  • Mikrodermabrazja - zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu górnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg mikrodermabrazji skutecznie oczyszcza skórę. Dzięki niemu skóra wygląda młodziej, jędrniej i jest bardziej elastyczna.

  • Aquapure - łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, odmładzającym i antyoksydacyjnym. Jest to zabieg bezbolesny, bezinwazyjny, komfortowy i co najważniejsze można wykonać go w przerwie na lunch i po wszystkim wrócić do pracy.

  • Peeling kawitacyjny to metoda oczyszczania skóry, polegająca na usuwaniu martwego naskórka i nadmiaru sebum przy pomocy ultradźwięków. Jest efektywna, bezpieczna i relaksująca, a co najważniejsze - bardzo skuteczna.

Zobacz inne porady eksperta

02/03/2021 Czy te oczy mogą kłamać?
04/02/2021 Mezoterapia igłowa
07/01/2021 NOWY ROK - NOWA JA, CZYLI POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
02/12/2020 Dermapen – sposób na zdrową skórę
01/10/2020 Peelingi chemiczne - kuracja szyta na miarę
04/08/2020 Jakie zabiegi warto wykonać przed wielkim wyjściem?
03/07/2020 Pielęgnacja skóry latem
04/06/2020 Jak zadbać o zniszczone środkami dezynfekującymi dłonie?
01/02/2020 Zadbaj o usta zimą!
02/01/2020 Skuteczny drenaż limfatyczny

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy