|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Odżywka Revitalash Advanced 01/10/2019

1. Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs RevitaLash Advanced?

RevitaLash Advanced stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat wchłonie się, oczywiście nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju. Produkt zalecany jest również po zakończonej chemioterapii.

2. Kiedy widać pierwsze efekty stosowania RevitaLash Advanced i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania, którą potwierdza 98% badanych osób. Ponad 95% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Kurację należy kontynuować do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny rezultat osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, następnie stosuje się 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Skuteczność bezpieczeństwo działania zostały potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. 

3. Jak najlepiej stosować RevitaLash Advanced, aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesięcznej, codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5 ml na rok. Dla przypomnienia opakowanie 3,5 ml starcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji.

4. Dlaczego RevitaLash Advanced warto zakupić w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej?

Zakup produktów marki RevitaLash w autoryzowanym gabinecie medycyny estetycznej , kosmetycznym i SPA to stuprocentowa gwarancja oryginalności, skuteczności i bezpieczeństwa. Dzięki spektakularnym efektom działania odżywek, między gabinetem a jego klientami, buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Współpraca daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych efektów.

5. Czy stosując kurację RevitaLash Advanced mogę zrobić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash Advanced rzęsy są mocniejsze , dłuższe i grubsze, a henną możemy podkreślić efekty kuracji.

6. Czy podczas kuracji odżywką RevitaLash Advanced mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy. Do wykonania makijażu polecamy Double Ended Volume Set, duet odżywczego tuszu do rzęs wraz z pentapeptydowa bazą, które są uzupełnieniem kuracji na dzień.

7. Jak długi jest termin przydatności RevitaLash Advanced?

Termin przydatności po otwarciu produktu to 12 miesięcy.

8. Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash Advanced ?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne nie obemują osób w trakcie trwania chemioterapii, powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

9. Czy nosząc szkła kontaktowe mogę stosować RevitaLash Advanced?

Stosowana zgodnie z instrukcją odżywka RevitaLash Advanced nie dostaje się do oczu i jest bezpieczna dla osób, które noszą szkła kontaktowe.

10. Czy przedłużając rzęsy mogę stosować RevitaLash Advanced?

Tak, w czasie noszenia przedłużanych rzęs można stosować odżywkę RevitaLash Advanced, ponieważ receptura produktu nie rozpuszcza kleju.

11. Czy posiadając makijaż permanentny mogę stosować produkty marki RevitaLash?

RevitaLash Advanced oraz RevitaBrow Advanced można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu zabiegu zaleca się odczekanie dwóch tygodni przed przystąpieniem do kuracji, po zupełnym zagojeniu skóry.

12. Czy w czasie ciąży i karmienia piersią mogę stosować odżywkę RevitaLash Advanced ?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. Dlatego zalecamy stosowanie produktu tuż po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.

13. Co wyróżnia odżywkę RevitaLash Advanced od innych odżywek?

Przeprowadzone badania kliniczne, niedościgniona formuła oraz własna technologia stworzona przez lekarza okulistę sprawiają, że marka RevitaLash jest światowym liderem w dziedzinie stymulacji wzrostu rzęs, brwi i włosów. Potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo zdobyły zaufanie milionów konsumentów. Część dochodu ze sprzedaży produktów marki RevitaLash wpiera inicjatywy edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi oraz Amazonki na całym świecie.

Zobacz inne porady eksperta

03/07/2020 Pielęgnacja skóry latem
04/06/2020 Jak zadbać o zniszczone środkami dezynfekującymi dłonie?
01/02/2020 Zadbaj o usta zimą!
02/01/2020 Skuteczny drenaż limfatyczny
02/12/2019 Last Minute przed wielkim wyjściem
31/10/2019 Oczyszczanie skóry twarzy po lecie
29/08/2019 Jak zadbać o skórę po urlopie
01/07/2019 Filtry SPF
03/06/2019 Depilacja laserowa
02/05/2019 Zadbaj o plecy przed latem!

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy