|

Ciało

Twarz

Pielęgnacja skóry latem 03/07/2020

Sezon letnich wakacji właśnie rozpoczęty! Warto w tym czasie pomysleć o odpowiednim nawilżeniu swojej skóry twarzy. Intensywne słońce i suchy wiatr sprawiają, że nasza cera staje się odwodniona i sucha, co w dużym stopniu przyczynia się do powstawania zmarszczek. Nie dopuśćmy do tego i tuż przed wyjazdem przygotujmy skórę do trudnych warunków.

W naszym Instytucie Pięknego ciała przygotowaliśmy dla Was zabiegi dedykowane cerom potrzebującym głębokiego nawilżenia i dotlenienia. Jednym z nich jest zabieg infuzji tlenowej Intraceuticals.

Sekretem pielęgnacji Intraceuticals jest zastosowanie, zarówno w serum zabiegowym, jak i produktach do pielęgnacji domowej, trzech różnej wielkości form kwasu hialuronowego. Jest to opatentowana przez Intraceuticals technologia warstw hialuronowych, która stanowi podstawę tej metody pielęgnacji skóry. Takiego rozwiązania nie znajdziecie w żadnym innym zabiegu! Kwas hialuronowy to naturalnie obecny w skórze czynnik nawadniający. Zapewnia jej napięcie i młody wygląd. Z wiekiem jego poziom zmniejsza się, a odwodnienie skóry to główna przyczyna powstawania cienkich linii i zmarszczek. Konwencjonalny kwas hialuronowy używany w pielęgnacji cery jest wysokocząsteczkowy i nie ma żadnego wpływu na głębsze warstwy skóry. Intraceuticals wykorzystuje moc substancji hialuronowych o różnych wagach cząsteczkowych dla wszechstronnego zwalczania efektów i opóźniania starzenia się skóry.

OPIS METODY INTRACEUTICALS

TLEN
Intraceuticals połączył nadzwyczajne terapeutyczne zalety oczyszczonego tlenu hiperbarycznego z kosmetyczną pielęgnacją skóry, aby stworzyć Zabieg Intraceuticals.

SERUM
Bazując na badaniach przeprowadzonych przez wiodące uniwersytety w Australii, Intraceuticals stworzył serum, które – podawane profesjonalnie w połączeniu z tlenem – natychmiast wypełnia i nawadnia skórę dla zredukowania cienkich linii i zmarszczek.

METODA
Metoda aplikacji Zabiegu Intraceuticals korzysta z tlenu hiperbarycznego, by dostarczyć serum do skóry. Aplikator serum tworzy pęcherzyk ciśnienia hiperbarycznego, by zainicjować nawadnianie osmotyczne i dostarczenie składników. Proces powolnego przesuwania się infuzora po powierzchni skóry według określonego schematu daje Klientowi relaksujące i komfortowe doświadczenie. Żywiołowa natura tlenu inspiruje i pobudza energię.

STAN SKÓRY I WSKAZANIA

- Cienkie linie i zmarszczki

- Odwodniona skóra

- Dojrzała lub przedwcześnie starzejąca się skóra

KORZYŚCI

- Natychmiast redukuje widoczność cienkich linii i zmarszczek

- Głęboko nawilża i daje widoczny efekt liftingu i napięcia

- Poprawia objętość i teksturę skóry

- Cera z trądzikiem różowatym, reaktywna i hormonalnie niezrównoważona ulega poprawie

Nie zapominajcie również o odpowiednich filtrach i kapeluszu! :)

Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
04/01/2024 Noworoczne Beauty Postanowienia
02/12/2023 Zabiegi Glamour
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy