|

Ciało

Twarz

Zabiegi Glamour 02/12/2023

Zabiegi Glamour

Czyli jaki prezent podarować sobie lub bliskim w ten świąteczny czas!

Przygotowania do Bożego Narodzenia to gorący czas dla każdej z nas. Bardzo trudno zadbać o piękny wygląd w dniu przygotowań do kolacji wigilijnej, dlatego warto postarać się o to wcześniej. Efekty poniższych zabiegów zobaczysz niezwykle szybko i zyskasz dodatkowy czas na przygotowanie przyjęcia.

Po pierwsze oczyszczanie!

Podstawą pielęgnacji skóry jest jej dobre oczyszczenie. Dlatego proponujemy wieloetapowy zabieg Aquapure, który łączy elementy oczyszczania kwasowego, z wtłaczaniem substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg Aquapure jest zabiegiem bankietowym, nie przerywa ciągłości skóry, cera jest wyraźnie odświeżona, rozświetlona i nawilżona.

Po drugie dotlenianie!

Dotlenienie skóry jest bardzo ważne, aby nie była ona poszarzała, przesuszona lub odwodniona, a także pozbawiona naturalnego blasku. DO takiej skóry przychodzi rozwiązanie w postaci zabiegu Intraceuticals Infuzji tlenowej, który za pomocą oczyszczonego tlenu hiperbarycznego, dostarcza składniki aktywne w głąb skóry. Dla każdego pacjenta dobierana jest indywidualnie ampułka, która wychodzi naprzeciw potrzebom skóry.

A na koniec ujędrnianie!

Ten krok możesz wykonywać nie tylko od święta, ale przez cały rok! Polecamy dwa zabiegi Zaffiro Termolifting oraz Radiofrekwencję mikroigłową Vivace. Pierwszy z zabiegów wykorzystuje światło podczerwone, które daje natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Zabieg dedykowany jest każdemu, kto chce poprawić jędrność i elastyczność skóry, spłycić linie i zmarszczki oraz przywrócić blask swojej skórze. Natomiast drugi zabieg, czyli radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie trzech technologii, które pozwolą uzyskać znakomite efekty w terapiach przeciwstarzeniowych, silnie liftingujących czy przebudowujących tkanki w miejscach objętych zmianami potrądzikowymi, bliznami czy rozstępami.

Zobacz inne porady eksperta

01/07/2024 Idealne Zabiegi na Lato
13/05/2024 Zabiegi kosmetyczne – nie tylko dla kobiet!
02/04/2024 Przygotowania do lata – czas START!
05/03/2024 Wypadanie włosów – jak temu zaradzić?
01/02/2024 Zimowa pielęgnacja dłoni
04/01/2024 Noworoczne Beauty Postanowienia
07/11/2023 Trądzik- jak sobie z nim radzić?
06/10/2023 Zabiegi Peelingami chemicznymi
05/09/2023 Terapia światłem podczerwonym
09/08/2023 Promieniowanie UV

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy