|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Zabiegi, które warto wykonać po 40. roku życia 31/08/2021

Skóra w ciągu naszego życia przechodzi różne etapy – podobnie jak my, rozwija się, dojrzewa. A zazwyczaj po czterdziestym roku życia zachodzące procesy stają się coraz bardziej wyraźne i widoczne, jako zmarszczki mimiczne, utrata jędrności skóry, osłabiony owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe. Ich przyczyną jest przede wszystkim osłabienie zdolności regeneracyjnych naskórka, co związane jest ze stopniowym zanikaniem włókien kolagenowych. Ponadto intensywna praca, zmęczenie, niewyspanie oraz nadmierna ekspozycja na słońce powodują, że nasze ciało z czasem traci jędrność, a skóra twarzy staje się poszarzała. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy dobrać odpowiednie zabiegi kosmetologiczne, aby skóra odzyskała dawny blask!

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany zabiegiem, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zastosowanie tego nowoczesnego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i bez przechodzenia przez długi okres rekonwalescencji. Zaffiro jest to bowiem zabieg, który przynosi natychmiastowe oraz jednocześnie długofalowe, pozytywne rezultaty leczenia.

TriLipo Maximus stymuluje naturalną odnowę kolagenu, czego skutkiem jest poprawa napięcia skóry, natychmiastowy efekt liftingu oraz redukcja zmarszczek. TriLipo Maximus daje bardzo dobre efekty w modelowaniu twarzy, ujędrnianiu oraz odmładzaniu skóry,
a także podniesieniu owalu twarzy – redukcji tzw. „drugiego podbródka”
. Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. System ten stanowi połączenie trzech technologii: fali radiowej RF Bipolarnej + RF Monopolarnej oraz całkowitej nowości - Dynamicznej Aktywacji Mięśni (DMA). Przy użyciu jednej głowicy, trzy technologie pracują jednocześnie, co daje możliwość efektywnego leczenia na czterech poziomach ludzkiej tkanki: naskórka, skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz mięśni. Dzięki specjalnej dopasowanej głowicy możliwa jest precyzyjna praca na obszarach wokół ust i oczu.

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycje skóry. Jej wyjątkowość tkwi
w
indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, które docierają w głąb skóry - czyli tam, gdzie nie jest w stanie przeniknąć żaden krem!Mezoterapia igłowa twarzy to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka
i pobudzają procesy produkcji 
kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków.

Czego potrzebuje skóra 40+?

Niezmiennie, podstawą pielęgnacji skóry 40+ jest oczyszczanie. Jak najszybciej powinnaś także zaopatrzyć się w kosmetyki przeznaczone dla skóry dojrzałej. Ich głównym celem będzie teraz intensywne nawilżanie i stymulacja procesów odnowy. Powinny zatem zawierać składniki aktywne, takie jak:

  • Peptydy

  • Ceramidy

  • Koenzym Q10

  • Retinol

  • Kompleks witamin: A, C i E

  • Kwas hialuronowy

W Twojej kosmetyczce na stałe powinien zagościć odpowiednio dobrany krem na dzień i na noc, a także ujędrniający i napinający krem pod oczy. Nie zapomnij również
o ochronie przeciwsłonecznej. Jeśli do tej pory nie korzystałaś z profesjonalnych zabiegów, to najwyższy czas, aby o tym pomyśleć!

Zobacz inne porady eksperta

29/07/2021 Jak szybko pozbyć się podwójnego podbródka?
02/07/2021 TOP zabiegi na cellulit
01/06/2021 Jak to jest z tymi efektami?
04/05/2021 Jędrne ciało na wakacje z ICOONE
01/04/2021 Gentleman w gabinecie
02/03/2021 Czy te oczy mogą kłamać?
04/02/2021 Mezoterapia igłowa
07/01/2021 NOWY ROK - NOWA JA, CZYLI POSTANOWIENIA NOWOROCZNE
02/12/2020 Dermapen – sposób na zdrową skórę
01/10/2020 Peelingi chemiczne - kuracja szyta na miarę

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Dane do przelewu:

IDEA BANK

Santhiya s.c. A.Słończewska – Neuvill, A. Neuville

64 1950 0001 2006 0695 2536 0002


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy