|

Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Mezoterapia (NCTF HA) Anti-Aging

Zabieg mezoterapii igłowej jest  doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca, takie jak twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóra głowy, pośladki, uda i brzuch.

W mezoterapii należy sporządzać roztwory do iniekcji, które stanowią zazwyczaj mieszaninę trzech substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.

Preparaty do mezoterapii: NCTF HA- nowa gama preparatów

CHARAKTERYSTYKA

NCTF HA

Stężenie HA

5 mg/ml

Skład

kwas hialuronowy (5 mg/ml) + kompleks odżywczy zawierający 54 składniki aktywne takie jak witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące

WSKAZANIA

wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie zmęczonej i wiotkiej skóry, wygładzanie zmarszczek przywracanie gęstości skórze dojrzałej i wiotkiej

 

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:
Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

- Kwas hialuronowy: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

- 13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.
Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.
Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

- 6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

- 6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

- 5 kwasów nukleinowych Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

- 2 czynniki redukujące Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna. 
NCTF HA są jedynymi preparatami oddziałującymi na przyczyny i skutki starzenia się skóry. Jest ona wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

Marki NCTF HA

ANTI-AGING

CENA PLN

Twarz

450

Twarz + Szyja

900

Twarz + Szyja + Dekolt

1100

Ciało

Twarz

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy