|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Rehabilitacja KMI

Neurorefleksologia twarzy metodą Lone Sorensen

Terapia neuro-odruchowa twarzy (neurorefleksologia twarzy) bazuje na zjawisku łuku odruchowego. Podobnie jak na dłoniach i stopach również na głowie znajdują się punkty i obszary, które poprzez układ nerwowy są połączone z odpowiednimi narządami czy też układami organizmu. Od tysięcy lat wiadomo, że oddziałując na odpowiednie receptory można wpływać na stan zdrowia.

Sorensensystem to połączenie medycyny orientalnej, współczesnej neurofizjologii, techniki masażu Indian z Ameryki Południowej oraz metody cybernetycznej (560 punktów leżących na twarzy oddziałujących bezpośrednio na układ nerwowy).

Delikatny zabieg terapii neuro-odruchowej twarzy bodźcuje mózg, pobudza procesy samoregulacji i samoleczenia. Reguluje energetykę organizmu. Poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Bliskość centralnego układu nerwowego sprawia, że działanie zabiegów na twarzy jest znacznie silniejsze niż np. na stopach. W związku z tym można je wykonywać rzadziej. Zabieg jest bardzo przyjemny, wycisza i odpręża.

Dobroczynny wpływ na centralny układ nerwowy sprawia, że zaawansowana terapia neuro-odruchowa twarzy jest rekomendowana również w rehabilitacji schorzeń neurologicznych różnego pochodzenia. Pomaga w stanach depresyjnych i lękowych, bezsenności. Refleksologia twarzy to technika bardzo bezpieczna. Bardzo niewiele jest przeciwwskazań do jej wykonywania, są to stany zapalne i krwawienia w obrębie twarzy. Zaleca się serie zabiegów w tygodniowych odstępach.

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Rehabilitacja KMI

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy