|

Ciało

Twarz

SanthiFace:

Połączenie oczyszczania skóry twarzy, głębokiego jej nawilżenia oraz rewitalizacji. Składa się z 3 faz: I – oczyszczająca, II – bazowa, III – wykończeniowa, po których Twoja cera będzie odpowiednio zadbana i wypielęgnowana. W każdej fazie kosmetolog dobiera do potrzeb klienta odpowiednie środki i siłę ingerencji w procesie zabiegowym.

Do kogo kierujemy zabieg?

Ze względu na szeroki wachlarz środków zabieg kierujemy do wszystkich typów skóry twarzy. Zarówno do wrażliwych, naczyniowych i suchych cer, jak i do tłustych, trądzikowych. Szczególnie polecamy w okresie jesienno – zimowym, kiedy działamy z dodatkiem kwasów (peelingów chemicznych), ale również w okresie letnim z wykorzystaniem infuzji tlenowej, w celu głębokiego nawilżenia.

 

Fazy zabiegu:

FAZA I : Oczyszczenie.

W tej fazie wykorzystujemy następujące instrumenty zabiegowe do wyboru:

1) Mikrodermabrazja diamentowa - to metoda złuszczania skóry za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w głowicę diamentową, dzięki której możemy stopniowo usunąć wierzchnie warstwy naskórka. Podczas zabiegu z powierzchni skóry są usuwane obumarłe komórki, a pory zostają oczyszczone. Dzięki temu cera jest dogłębnie odświeżona i wygładzona. Jednocześnie głębsze warstwy naskórka zostają poddane stymulacji: zwiększa się ukrwienie, dotlenienie, tworzą się nowe, zdrowe komórki skóry. Cera nabiera zdrowszego kolorytu, skóra jest napięta, delikatne zmarszczki spłycają się, a drobne przebarwienia stają się mniej widoczne. 

2) Peelin chemiczny (kwasy) - jest to zabieg, w którym wykorzystujemy mieszankę kwasów: mlekowego, cytrynowego, kojowego i salicylowego oraz alfa-arbutynę, która redukuje hiperpigmentację. W połączeniu z okluzją retinolową uzyskujemy efekt bardzo dobrego rozjaśnienia przebarwień, zmniejszenia głębokości zmarszczek oraz poprawę elastyczności skóry.

3) Peeling kawitacyjny - polega na usuwaniu martwego naskórka i nadmiaru sebum przy pomocy ultradźwięków.

4) Peeling wodny - wykonuje się przy użyciu intensywnego strumienia wody oraz zaawansowanej technologicznie aparatury. Złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza skórę i przywraca jej blask.

FAZA II : Baza.

W tej fazie wykorzystujemy następujące instrumenty zabiegowe do wyboru:

1) Mezoterapia Mikroigłowa DermaRoller - urządzenie kosmetyczne wyposażone w 540 bardzo cienkich i ostrych igieł umieszczonych na 9 tarczach. Podczas wykonywania zabiegu dochodzi do kontrolowanych mikronakłuć naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu na skórze tworzy się sieć mikrokanalików. Zabieg zwiększa absorpcję składników aktywnych do 85%, dodatkowo stymuluje keratynocyty ( wpływ na czynniki wzrostu), melanocyty ( regulacja pigmentacji w skórze), fibroblasty (pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny).

2) Infuzja tlenowa- zabieg korzysta z tlenu hiperbarycznego, by dostarczyć serum do skóry. Aplikator serum tworzy pęcherzyk ciśnienia hiperbarycznego, by zainicjować nawadnianie osmotyczne i dostarczenie składników. Proces powolnego przesuwania się infuzora po powierzchni skóry według określonego schematu daje Klientowi relaksujące i komfortowe doświadczenie. Żywiołowa natura tlenu inspiruje i pobudza energię.

FAZA III : Wykończenie.

1) Maska – odżywcza, wyciszająca maska na twarz . Stanowi idealne dopełnienie całej procedury zabiegowej oraz czas na kompletną relaksację i odprężenie podczas, gdy aktywne składniki pielęgnują naszą skórę.

Efekty zabiegu:

- odbudowane włókna kolagenowe

- zredukowane przebarwienia

- głębokie nawilżenie i widoczny efekt liftingu i napięcia

- poprawiona objętość i tekstura skóry

- zredukowane objawy starzenia się skóry

- cera z trądzikiem różowatym, reaktywna i hormonalnie niezrównoważona ulega poprawie

SANTHIFACE – PIELĘGNACJA TWARZY

Pojedynczy zabieg

350 – 550 pln

Ciało

Twarz

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking podziemny (wjazd od ulicy Kazachskiej)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy