|

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

Patrycja Wołowik - dyplomowana fizjoterapeutka, masażystka. Od 10 lat związana z branżą SPA. Specjalistka z zakresu zabiegów SPA oraz Hi-Tech. Certyfikowana uczestniczka wielu szkoleń z dziedziny masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz urządzeń: Icoone, Eat Skin Shock, Tri lipo Maximus Med, Geneo, Zaffiro, Cool Tech, Intraceuticals, Karboksyterapia i Mezoterapia igłowa. Ukończyła kursy: "Techniki manualne w Wellness i SPA" w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie oraz " Innowacyjne techniki masażu SPA i Wellness".Wykonuje masaże dla kobiet w ciąży, lecznicze, relaksacyjne i modelujące ciało oraz rytuały SPA.

Urszula Rudnicka absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada również tytuł magistra Towaroznawstwa, specjalizacja: Manager produktów kosmetycznych. Z branżą Beauty związana od 2010 roku. Specjalistka z zakresu zabiegów Hi – Tech na ciało i twarz (Icoone, Zaffiro, TrilLipo Maximus Med, Eat Skin Shock, Cool Tech, Geneo, Intraceuticals), karboksyterapii, mezoterapii igłowej oraz zabiegów pielęgnacyjnych Repechage, Lycon, Innoaesthetics. Zajmuje się również stylizacją oczu i brwi. Ponadto w naszym salonie wykonuje makijaże permanentne - należy do grona linergistek metody LONG TIME LINER.  

Joanna Lipińska - Magister Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę oraz nieinwazyjnym liftingu twarzy za pomocą urządzeń Hi - Tech: Zaffiro, Maximus, Eat Skin Shock, Cooltech, Icoone, Geneo, Intraceuticals. Zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej – mezoterapia igłowa i karboksyterpaia, a także pielęgnacji twarzy w terapiach specjalistycznych oraz anti - aging.  Umiejętność wykonywanych zabiegów potwierdzają liczne certyfikowane profesjonalne szkolenia.

..


.

Fryzjer:

Anna Bajkowska od piętnastu lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją. Uczestniczyła w licznych szkoleniach organizowanych przez najlepsze akademie fryzjerskie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pozwoliło jej to na rozwinięcie swoich umiejętności i zastosowanie ich w codziennej pracy. Współpracowała przy wielu projektach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. Jej styl pracy cechuje precyzja i perfekcyjne cięcie, co jest dużym atutem zwłaszcza przy fryzurach krótkich czy męskich. Pasjonują ją również stylizacje kobiece i klasyczne, takie jak miękkie fale czy loki. Przy koloryzacji stawia na naturalne, czyste odcienie. Potrafi dobrać fryzurę w taki sposób, aby podkreślała atuty urody i wydobywała osobowość . Fryzjerstwo jest jej prawdziwą pasją, dlatego cały czas stara się rozwijać.


Stylizacja paznokci:

Kamila Gracka - Wacha - dyplomowana absolwentka technikum kosmetycznego w Warszawie. Stylizacją paznokci zajmuje się od 2012 roku. W salonie wykonuje manicure i pedicure klasyczne oraz hybrydowe, zabiegi lecznicze na stopy, przedłużanie paznokci metodą żelową, jak również zdobienia okazjonalne. Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu przedłużania paznokci metodą żelową, a także manicure hybrydowego.


Doświadczony specjalista dr. Agnieszka Nalewczyńska -absolwent Wydziału Medycyny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Kontynuowała naukę w Katedrze Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej II WUM, gdzie ukończyła doktorat z wyróżnieniem. Jest laureatką stypendium doktoranckiego w Mazowieckim i stypendium w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Od 6 lat specjalizuje się w Medycynie Estetycznej. Brała udział w licznych szkoleniach, w których zapoznała się z najnowszymi technikami i trendami w dziedzinie antygeneracji. Dr. Nalewczyńska często prezentowała swoje publikacje podczas kongresów medycznych i konferencji m.in. Kongresu Ginekologii Praktycznej czy Aktualnej Onkologii Ginekologicznej. Pani doktor deklaruje swoją misję w medycynie estetycznej: "W pracy staram się wybrać najlepszą metodę rewitalizacji skóry pacjenta bez zmiany naturalnego wyglądu twarzy".


2

2

1

1

Ciało

Twarz

FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dla mężczyzn

Masaż i spa

Promocje

SANTHIYA Instytut Pięknego Ciała

Warszawa, Miasteczko Wilanów
ul. Kazachska 7/110
Wejście od ul. Branickiego 

Dostępny parking przed salonem (od ul. Branickiego)

Umów się na wizytę:

tel. 503 738 364

email: [javascript protected email address]

Dane do przelewu:

IDEA BANK

Santhiya s.c. A.Słończewska – Neuvill, A. Neuville

64 1950 0001 2006 0695 2536 0002


Serdecznie zapraszamy! 

Nasza klinika

Nasi partnerzy